Eigenweis Coaching maakt gebruik van Equine Assisted Coaching.
Dat betekent letterlijk: Coachen met behulp van paarden.
De coachingsmethode die ik gebruik, gaat uit van ervaringsgericht leren.
Hoe werkt het?
- je onderzoekt je coachvraag door het uitvoeren van activiteiten samen met een coachpaard. En je hoeft hier echt geen ervaring met paarden voor te hebben.
- je krijgt wel meteen inzicht door de reacties van het paard op jouw gedrag, je lichaamstaal en je energie.
- doordat je hier tijdens je coachsessies mee experimenteert, kan je samen met je coachpaard onderzoeken welke veranderingen voor jou de beste oplossingen bieden in het dagelijks leven.
Alles draait om bewust zijn: Doen, ervaren, leren!
Ook als je jouw coachvraag, angst of belemmering al kunt benoemen en je komt schijnbaar niet verder in je ontwikkelproces, dan is doen ervaren en leren in contact met de paarden een unieke kans om heel praktisch op zoek naar oplossingen te gaan.
Als je meer wil weten, neem gerust contact op met me.
Ik ben gecertificeerd coach, geen psycholoog of therapeut. In overleg met een behandelaar kan het coachen met paarden wel passende ondersteuning bieden in het zorgtraject.